Strona główna Vape Premixy Dillon’s FRESH QLR – COLD'MATE – Premix – RECENZJA

Dillon’s FRESH QLR – COLD’MATE – Premix – RECENZJA

Sprzęt:

Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo.

ETYKIETA

Podobnie jak w poprzednio recenzowanych przeze mnie premiksach z tej serii – (LIME’UP, TI’NERGY) etykieta jest szalona dosyć abstrakcyjna. Wygląda efektownie – zupełnie tak jak poprzednicy.

Na opakowaniu znajdziemy: skład, zawartość nikotyny, nazwę producenta, przeznaczenie oraz tabelkę z instrukcją jakiego shota zalać aby otrzymać konkretną moc.

  • SMAK – 7/10
  • NATURALNOŚĆ SMAKU – 7/10
  • GĘSTOŚĆ – 70/30

Zapach:

Cold’Mate raczy nas słodkim zapachem, który na pewno jest mieszanką arbuza i truskawki – wyobraźcie sobie tymbarka o tym smaku, a będziecie wiedzieli o czym mówię. Chwilami wydawało mi się, że truskawka zdecydowanie góruje nad arbuzem. W tle da się wyczuć też bardzo delikatne kiwi, które urozmaica ten soczek.

SMAK:

Niestety nie byłem w stanie rozróżnić poszczególnych owoców, czy kolejności w jakiej się pojawiają. Całość smakuje jak słodka, smaczna mieszanka owoców z chłodzikiem. Premix jest dość słodki, ale nie niszczy grzałek i nie mdli. Można też bez problemu spalić całą butelkę dzięki lekkiej porcji orzeźwienia.

Podsumowanie:

Jest to moim zdaniem najmniej wyraźny smak z tej serii, co nie oznacza, że jeden z najsłabszych. Jeśli ktoś lubi słodkie mieszanki owoców to na pewno będzie zadowolony ponieważ premix jest naprawdę bardzo przyjemny.

Premix otrzymany dzięki uprzejmości sklepu: smooke.pl.

Radek Matuszewskihttps://animatuszewsky.pl/
Naprawdę to czytasz? No cóż, twoja decyzja. Kocham seriale a dzień bez ciekawostek z komiksów Marvela lub DC to dzień stracony, ale spanko przede wszystkim.

Najnowsze

Go Bears DUO – Czarna Porzeczka + Liczi – PREMIX – RECENZJA

Sprzęt: Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo. ETYKIETA Etykieta jest dwukolorowa, estetyczna i miła dla oka. Jej kolor odpowiada zastosowanym aromatom - czyli...

Dillon’s FRESH QLR – COLD’MATE – Premix – RECENZJA

Sprzęt: Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo. ETYKIETA Podobnie jak w poprzednio recenzowanych przeze mnie premiksach z tej serii - (LIME’UP, TI'NERGY) etykieta...

Dillon’s FRESH QLR – TI’NERGY – Premix – RECENZJA

  Sprzęt: Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo. ETYKIETA Podobnie jak w poprzednio recenzowanym przeze mnie premiksie (LIME'UP) etykieta jest szalona i ciężka do...

Dillon’s FRESH QLR – LIME’UP! – PREMIX RECENZJA

Sprzęt: Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo. ETYKIETA Kolory etykiety nawiązują do smaku - przeplatająca się żółć z zielenią jest nawiązaniem do lemoniady...

Popularne