Strona główna Vape Premixy Dillon's FRESH QLR – LIME'UP! - PREMIX RECENZJA

Dillon’s FRESH QLR – LIME’UP! – PREMIX RECENZJA

Sprzęt:

Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo.

ETYKIETA

Kolory etykiety nawiązują do smaku – przeplatająca się żółć z zielenią jest nawiązaniem do lemoniady z dodatkiem mięty. Wzór wpada w oko i jest dosyć efektowny – kojarzy mi się z abstrakcyjnymi obrazami, niestety więcej o nim nie napiszę ponieważ nie potrafię ująć tego w słowa.

Na opakowaniu znajdziemy: skład, zawartość nikotyny, producenta, przeznaczenie oraz tabelkę z instrukcją jakiego shota zalać aby otrzymać konkretną moc.

  • SMAK – 7/10
  • NATURALNOŚĆ SMAKU – 4/5
  • GĘSTOŚĆ – 70/30

ZAPACH:

Silnie wyczuwalna jest woń lemoniady (na moje nozdrza – limonkowej). Znajoma kwaskowość połączona z nutką czegoś słodkiego – kształtującego smak.

SMAK:

Nie przepadam za takimi smakami, ale ten mnie zaskoczył. Spodziewałem się niewyraźnych cytrusów albo czegoś co smakuje trawą – nie wiem dlaczego, ale tak właśnie smakują mi soczki tego typu. Tym razem jednak było inaczej, lemoniada jest dobrze wyczuwalna a drobna ilość mięty pozwoliła na delikatne osłodzenie kwaśnego cytrusa co pięknie się ze sobą komponuje.

Podsumowanie:

Fani lemoniad będą zachwyceni wyrazistością smaku, cytrusy czuć od samego początku do samego końca, na języku zostaje kwaśno-słodki posmak. Moim skromnym zdaniem, LIME’UP ma się nijak do określenia FRESH QLR. Faktem jest, że premiks nie jest mdlący i można spalić bez problemu całą butelkę, ale niestety zdecydowanie brakuje mu efektu chłodzącego – jeśli jest to bardzo delikatny.

Premix otrzymany dzięki uprzejmości sklepu: smooke.pl.

Radek Matuszewskihttps://animatuszewsky.pl/
Naprawdę to czytasz? No cóż, twoja decyzja. Kocham seriale a dzień bez ciekawostek z komiksów Marvela lub DC to dzień stracony, ale spanko przede wszystkim.

Najnowsze

Go Bears DUO – Czarna Porzeczka + Liczi – PREMIX – RECENZJA

Sprzęt: Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo. ETYKIETA Etykieta jest dwukolorowa, estetyczna i miła dla oka. Jej kolor odpowiada zastosowanym aromatom - czyli...

Dillon’s FRESH QLR – COLD’MATE – Premix – RECENZJA

Sprzęt: Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo. ETYKIETA Podobnie jak w poprzednio recenzowanych przeze mnie premiksach z tej serii - (LIME’UP, TI'NERGY) etykieta...

Dillon’s FRESH QLR – TI’NERGY – Premix – RECENZJA

  Sprzęt: Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo. ETYKIETA Podobnie jak w poprzednio recenzowanym przeze mnie premiksie (LIME'UP) etykieta jest szalona i ciężka do...

Dillon’s FRESH QLR – LIME’UP! – PREMIX RECENZJA

Sprzęt: Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo. ETYKIETA Kolory etykiety nawiązują do smaku - przeplatająca się żółć z zielenią jest nawiązaniem do lemoniady...

Popularne