Strona główna Vape Premixy Dillon's FRESH QLR - TI'NERGY - Premix - RECENZJA

Dillon’s FRESH QLR – TI’NERGY – Premix – RECENZJA

 

Sprzęt:

Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo.

ETYKIETA

Podobnie jak w poprzednio recenzowanym przeze mnie premiksie (LIME’UP) etykieta jest szalona i ciężka do opisania. Na pewno wygląda efektownie dzięki dziwacznym wzorom. Widzę tam jakieś liście i mackę ośmiornicy, tak więc… Jeśli nie będzie smakowało jak owoce morza to daję plusa.

Na opakowaniu znajdziemy: skład, zawartość nikotyny, nazwę producenta, przeznaczenie oraz tabelkę z instrukcją jakiego shota zalać aby otrzymać konkretną moc.

  • SMAK – 10/10
  • NATURALNOŚĆ SMAKU – 9/10
  • GĘSTOŚĆ – 70/30

Zapach:

TI’NERGY wydziela woń słodką, lekko cytrusową i niestety chemiczną. Ten cytrus jednak jest trochę specyficzny – wyobraźcie sobie cytrynę, która nasiąknęła zapachem herbaty.

SMAK:

Kojarzycie zieloną herbatę od Liptona? Najlepiej taką, która się nazywa Matcha? Tak? To wiecie czego się spodziewać. Wyrazista zielona herbata do której ktoś dosypał łyżeczkę lub dwie cukru, zmieszana z kilkoma kroplami cytryny, nie może smakować źle. Osoba która przygotowała przepis na ten premiks wiedziała co robi i dorzuciła w prezencie kostkę lodu, która przyjemnie orzeźwia.

Podsumowanie:

Chemiczny zapach lekko mnie odrzucił i nastawił wrogo do tego soczku, jednak zupełnie niepotrzebnie ponieważ gdy go posmakowałem to nie wyczułem nawet bardzo delikatnego posmaku chemii. Jest to jeden z najlepszych premiksów jakie kiedykolwiek dane było mi spróbować. Wszyscy fani herbat będą zachwyceni, a Ci, którzy nimi nie są to zaczną być.

Premix otrzymany dzięki uprzejmości sklepu: smooke.pl.

Radek Matuszewskihttps://animatuszewsky.pl/
Naprawdę to czytasz? No cóż, twoja decyzja. Kocham seriale a dzień bez ciekawostek z komiksów Marvela lub DC to dzień stracony, ale spanko przede wszystkim.

Najnowsze

Go Bears DUO – Czarna Porzeczka + Liczi – PREMIX – RECENZJA

Sprzęt: Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo. ETYKIETA Etykieta jest dwukolorowa, estetyczna i miła dla oka. Jej kolor odpowiada zastosowanym aromatom - czyli...

Dillon’s FRESH QLR – COLD’MATE – Premix – RECENZJA

Sprzęt: Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo. ETYKIETA Podobnie jak w poprzednio recenzowanych przeze mnie premiksach z tej serii - (LIME’UP, TI'NERGY) etykieta...

Dillon’s FRESH QLR – TI’NERGY – Premix – RECENZJA

  Sprzęt: Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo. ETYKIETA Podobnie jak w poprzednio recenzowanym przeze mnie premiksie (LIME'UP) etykieta jest szalona i ciężka do...

Dillon’s FRESH QLR – LIME’UP! – PREMIX RECENZJA

Sprzęt: Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo. ETYKIETA Kolory etykiety nawiązują do smaku - przeplatająca się żółć z zielenią jest nawiązaniem do lemoniady...

Popularne