Strona główna Vape Premixy Go Bears DUO - Czarna Porzeczka + Liczi - PREMIX - RECENZJA

Go Bears DUO – Czarna Porzeczka + Liczi – PREMIX – RECENZJA

Sprzęt:

Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo.

ETYKIETA

Etykieta jest dwukolorowa, estetyczna i miła dla oka. Jej kolor odpowiada zastosowanym aromatom – czyli czarnej porzeczki i liczi. Na opakowaniu znajdziemy: skład, zawartość nikotyny, nazwę producenta, przeznaczenie oraz datę ważności.

SMAK – 9/10
NATURALNOŚĆ SMAKU – 10/10
GĘSTOŚĆ – 70/30

Zapach:

Na pierwszy rzut oka wyczuwamy czarną porzeczkę jednak po chwili dociera do nas fakt, że jest ona nienaturalnie słodka. A to jest napewno zasługa drugiego owocu – liczi który bardzo przyjemnie dopełnia całą mieszankę nadając jej cukierkowego charakteru.

SMAK:

Jakiś czas temu recenzowałem premix firmy Dainty’s Blueberry/Blackcurrant/Menthol, który był prawie identyczny w smaku. Prawie – ponieważ Duo nie zawiera koolady ani żadnego innego efektu chłodzącego.

Czarna porzeczka zdecydowanie góruje nad liczi, które zostaje gdzieś w tle – na języku, osładzając nasze doznania smakowe. Przy dłuższym paleniu niestety ta słodycz okazuje się nużąca i wypada zmienić soczek aby się nie zniechęcić. Jeśli pamiętacie fioletowe landrynki o smaku owoców leśnych to ten smak będzie wam znany, a prawdopodobnie przypomnicie też sobie o chwilach spędzonych u babci.

Podsumowanie:

Duo jest naprawdę udaną serią, która dobrze oddaje smak oryginalnych owoców, jednak są one słodkie, a więc niektórzy mogą się szybko zasłodzić – dlatego najlepiej mieć drugi soczek w zanadrzu aby móc od czasu do czasu wapować coś innego.

Radek Matuszewskihttps://animatuszewsky.pl/
Naprawdę to czytasz? No cóż, twoja decyzja. Kocham seriale a dzień bez ciekawostek z komiksów Marvela lub DC to dzień stracony, ale spanko przede wszystkim.

Najnowsze

Go Bears DUO – Czarna Porzeczka + Liczi – PREMIX – RECENZJA

Sprzęt: Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo. ETYKIETA Etykieta jest dwukolorowa, estetyczna i miła dla oka. Jej kolor odpowiada zastosowanym aromatom - czyli...

Dillon’s FRESH QLR – COLD’MATE – Premix – RECENZJA

Sprzęt: Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo. ETYKIETA Podobnie jak w poprzednio recenzowanych przeze mnie premiksach z tej serii - (LIME’UP, TI'NERGY) etykieta...

Dillon’s FRESH QLR – TI’NERGY – Premix – RECENZJA

  Sprzęt: Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo. ETYKIETA Podobnie jak w poprzednio recenzowanym przeze mnie premiksie (LIME'UP) etykieta jest szalona i ciężka do...

Dillon’s FRESH QLR – LIME’UP! – PREMIX RECENZJA

Sprzęt: Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo. ETYKIETA Kolory etykiety nawiązują do smaku - przeplatająca się żółć z zielenią jest nawiązaniem do lemoniady...

Popularne