Strona główna Filmy Nowe zdjęcia i informacje z planu Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie

Nowe zdjęcia i informacje z planu Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie

Magazyn Vanity Fair dzięki współpracy z Lucasfilm otrzymał dużo nowych zdjęć oraz informacji o realizacji najnowszej części Star Wars.

J.J. Abrams, uważa, że kręcenie scen bezpośrednio na pustyni Wadi Rum jest w duchu Gwiezdnych Wojen. Według niego nie da się odtworzyć takiej autentyczności w studiu.

Wszyscy fani, którzy mieli nadzieję na to, że przedstawiana w ten sposób planeta to Tatooine lub Jakku będą rozczarowani ponieważ jest to zupełnie nowe miejsce – planeta Pasaana.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Nieoficjalne źródła tego magazynu donoszą również, że IX część serii będzie ostateczną kulminacją sporu pomiędzy Zakonem Jedi a Sithami. W najnowszej części ponownie zobaczymy Rycerzy Ren.

J.J. Abrams zmienił też swoje podejście do ostatniej części sagi. Nie zamierza robić tej części w taki sam sposób jak siódmą – czyli naśladując Lucasa. Tym razem zrobi to po swojemu, skupi się na tym co według niego będzie dobre.

Radek Matuszewskihttps://animatuszewsky.pl/
Naprawdę to czytasz? No cóż, twoja decyzja. Kocham seriale a dzień bez ciekawostek z komiksów Marvela lub DC to dzień stracony, ale spanko przede wszystkim.

Najnowsze

Go Bears DUO – Czarna Porzeczka + Liczi – PREMIX – RECENZJA

Sprzęt: Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo. ETYKIETA Etykieta jest dwukolorowa, estetyczna i miła dla oka. Jej kolor odpowiada zastosowanym aromatom - czyli...

Dillon’s FRESH QLR – COLD’MATE – Premix – RECENZJA

Sprzęt: Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo. ETYKIETA Podobnie jak w poprzednio recenzowanych przeze mnie premiksach z tej serii - (LIME’UP, TI'NERGY) etykieta...

Dillon’s FRESH QLR – TI’NERGY – Premix – RECENZJA

  Sprzęt: Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo. ETYKIETA Podobnie jak w poprzednio recenzowanym przeze mnie premiksie (LIME'UP) etykieta jest szalona i ciężka do...

Dillon’s FRESH QLR – LIME’UP! – PREMIX RECENZJA

Sprzęt: Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo. ETYKIETA Kolory etykiety nawiązują do smaku - przeplatająca się żółć z zielenią jest nawiązaniem do lemoniady...

Popularne