O mnie

Hej, skoro już to czytasz to się przedstawię. Jestem Radek, skończyłem technikum o profilu informatycznym, ale studia planuję odbyć na kierunku dziennikarskim. Wow, ale sztywno co? Kompletnie nie umiem pisać o sobie, więc musicie mi wybaczyć.

Ten blog jest jednym z wielu moich większych lub mniejszych miejsc w internecie, planuję długo się go trzymać i dostarczać Wam porcję świeżych informacji ze świata filmu, seriali, komiksów – z czasem książek, ale również vapingu. Lubię o tym pisać, a kto nie lubi najświeższych informacji? No właśnie.

W wolnym czasie lubię zajrzeć na Netfliksa i obejrzeć kilka odcinków, no dobra, będę szczery. Nie kilka tylko kilkanaście i nie w wolnym czasie tylko w każdym czasie – chyba się uzależniłem… Moja ulubiona przekąska – choć wydaje mi się, że bardziej obiad to burgery z Barn Burgera w Warszawie, psst… Nie płacą mi za tę informację, a więc na pewno warto tam zajrzeć!

Wracając do tematyki bloga – nie samymi newsami i recenzjami człowiek żyje, a że interesują mnie komiksowe ciekawostki typu – Kto by wygrał w walce: Batman czy Czarna Pantera? lub Czy Batman jest tak szalony jak Joker?, to również o tym od czasu do czasu piszę i mam nadzieję, że to posty podobają się nie tylko mi, ale również Wam – czytelnikom.

Co mogę Wam zaoferować?

Świeżą porcję newsów każdego, ewentualnie co drugiego dnia – jestem tu narazie sam, a też czasem potrzebuję odpocząć. Oprócz tego rzetelne recenzje sprzętu do wapowania i liquidów. Jeśli ktoś z Was ma do mnie jakieś pytania – to niech się nie waha i pisze maila, na pewno odpowiem!