Strona główna Filmy Reżyserzy Avengers: Endgame wyjaśniają dlaczego broń Thanosa zniszczyła tarczę Kapitana Ameryki

Reżyserzy Avengers: Endgame wyjaśniają dlaczego broń Thanosa zniszczyła tarczę Kapitana Ameryki

W Avengers: Endgame widzimy, że Thanos został obdarowany nową bronią, wielkim obosiecznym ostrzem. Jak to się stało, że tarcza stawiająca opór nawet Mjolnirowi uległa zniszczeniu?

Bracia Russo zostali o to zapytani i mimo braku konkretnej odpowiedzi zasugerowali nam pewne rozwiązanie. Może Thanos udał się na Nidavellir i zmusił krasnoludy do wykonania mu broni godnej wielkiego wojownika?

Clearly Thanos is a thousand-year-old character who has fought everyone in the universe and is the greatest: He’s the Genghis Khan of the universe, so he would have the greatest weapon. He knows of Eitri, he’s been to Eitri to have his glove created. Did he have them create his blade as well? Potentially. But it’s interesting that it could destroy the shield.

Thanos jest tysiącletnią postacią, która walczyła ze wszystkim we wszechświecie. Jest najpotężniejszy: jest Czyngis-chanem wszechświata, więc będzie miał najlepszą broń. Wie o Eitrim, był u niego, aby ten stworzył mu rękawicę. Czy kazał krasnoludom także stworzyć swoje ostrze? Potencjalnie. Ale to interesujące, że może zniszczyć tarczę.

Według fanów sytuacja ta może oznaczać plany na wprowadzenie innego supersilnego metalu – adamantium.

Osobiście myślę, że reżyserzy nie planują wyjaśniać tej sytuacji w przyszłych filmach więc nie oczekiwałbym tego. Moim zdaniem to nawet lepiej ponieważ nutka tajemniczości w scenie, która zapierała dech w piersiach i odbierała resztki nadziei jest zawsze na plus.

Radek Matuszewskihttps://animatuszewsky.pl/
Naprawdę to czytasz? No cóż, twoja decyzja. Kocham seriale a dzień bez ciekawostek z komiksów Marvela lub DC to dzień stracony, ale spanko przede wszystkim.

Najnowsze

Go Bears DUO – Czarna Porzeczka + Liczi – PREMIX – RECENZJA

Sprzęt: Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo. ETYKIETA Etykieta jest dwukolorowa, estetyczna i miła dla oka. Jej kolor odpowiada zastosowanym aromatom - czyli...

Dillon’s FRESH QLR – COLD’MATE – Premix – RECENZJA

Sprzęt: Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo. ETYKIETA Podobnie jak w poprzednio recenzowanych przeze mnie premiksach z tej serii - (LIME’UP, TI'NERGY) etykieta...

Dillon’s FRESH QLR – TI’NERGY – Premix – RECENZJA

  Sprzęt: Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo. ETYKIETA Podobnie jak w poprzednio recenzowanym przeze mnie premiksie (LIME'UP) etykieta jest szalona i ciężka do...

Dillon’s FRESH QLR – LIME’UP! – PREMIX RECENZJA

Sprzęt: Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo. ETYKIETA Kolory etykiety nawiązują do smaku - przeplatająca się żółć z zielenią jest nawiązaniem do lemoniady...

Popularne