Strona główna Filmy Stephen King komentuje film Smętarz dla zwierzaków!

Stephen King komentuje film Smętarz dla zwierzaków!

Smętarz dla zwierzaków to nadchodzący horror, który pierwotnie ukazał się w postaci książki napisanej przez Stephena Kinga. Autor obejrzał film i jest zachwycony!

Smętarz dla zwierzaków jest oparty na książce o tym samym tytule. Głównym bohaterem jest Louis Creed, który po przeprowadzce do Maine wraz z rodziną odkrywa smętarz.

Stephen King jest jednym z tych autorów, którzy szczerze mówią o adaptacjach swoich książek. Jeśli jakaś mu się nie podoba to raczej dosadnie to określi. W tym wypadku jednak jego słowa brzmiały bardzo pochlebnie.

It’s f—ing great! It’s a really good movie. It’s a grown-up, adult kind of movie. It’s not like 12 semi-clad teens get killed in a summer camp. In this particular time frame, you know, there’ve been several movies that have been successful. Horror movies like Jordan Peele’s Get Out last year. (…) Those are like adult-type fantasies.

Jest zaj***sty! To jest naprawdę dobry film, raczej dla starszych i dorosłych. Nie ma nic wspólnego z zabijaniem 12-letnich dzieci na obozie. W obecnych czasach ukazało kilka filmów, które odniosły sukces, jak zeszłoroczne Uciekaj! Jordana Peele’a. To będzie tego typu produkcja dla dorosłych.

Film otrzymał kategorię PG-13, która lekko zaniepokoiła autora, jednak wnioskując po jego opinii – nie ma to wielkiego znaczenia.

Poniżej znajdziecie zwiastun:

Hej, stronka dopiero zaczyna. Jeśli Ci się spodobało to udostępnij!

Radek Matuszewskihttps://animatuszewsky.pl/
Naprawdę to czytasz? No cóż, twoja decyzja. Kocham seriale a dzień bez ciekawostek z komiksów Marvela lub DC to dzień stracony, ale spanko przede wszystkim.

Najnowsze

Go Bears DUO – Czarna Porzeczka + Liczi – PREMIX – RECENZJA

Sprzęt: Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo. ETYKIETA Etykieta jest dwukolorowa, estetyczna i miła dla oka. Jej kolor odpowiada zastosowanym aromatom - czyli...

Dillon’s FRESH QLR – COLD’MATE – Premix – RECENZJA

Sprzęt: Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo. ETYKIETA Podobnie jak w poprzednio recenzowanych przeze mnie premiksach z tej serii - (LIME’UP, TI'NERGY) etykieta...

Dillon’s FRESH QLR – TI’NERGY – Premix – RECENZJA

  Sprzęt: Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo. ETYKIETA Podobnie jak w poprzednio recenzowanym przeze mnie premiksie (LIME'UP) etykieta jest szalona i ciężka do...

Dillon’s FRESH QLR – LIME’UP! – PREMIX RECENZJA

Sprzęt: Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo. ETYKIETA Kolory etykiety nawiązują do smaku - przeplatająca się żółć z zielenią jest nawiązaniem do lemoniady...

Popularne