Strona główna Filmy Twórca Johna Wicka zajęty remakiem filmu Nieśmiertelny

Twórca Johna Wicka zajęty remakiem filmu Nieśmiertelny

Kolejny remake nadchodzi! Tym razem od Chada Stahelskiego czyli reżysera filmu John Wick 3!

Nieśmiertelny to reboot serii Highlander z roku 1986. Chad Stahelski ma się zająć reżyserią widowiska, a sceny akcji mają powstać we współpracy z jego grupą kaskaderską – 87Eleven.

Promocja Johna Wicka 3 służy jak widać nie tylko jednemu widowisku, ale też Nieśmiertelnemu. Korzystając z okazji reżyser potwierdził, że prace wciąż trwają a cały proces zajmuje tyle czasu ponieważ Stahelski chce mieć dobrze rozpisane uniwersum bez zbędnych nieprzemyślanych błędów.

Highlander is such a massive property. Luckily, the studio (Lionsgate) is really behind me in this. I truly believe this is one of those properties that could actually sustain a good universe, meaning a TV show or something. And to go out there, and just haphazardly throw together what we think would be a quick sword fighting-immortal movie, I think would be a mistake. And honestly, the people behind this, the studio behind this, they’re dying for this to go. If anything, I’m the one holding it back, and trying to creatively lay out everything. We just don’t want to paint ourselves into a corner creatively, like happened with the original.

Highlander jest ogromną franczyzą. Na szczęście studio (Lionsgate) zgadza się ze mną. Naprawdę wierzę, że jest to jedna z tych produkcji, która może utrzymać dobre uniwersum – serial i inne. Według mnie błędem byłoby wypuszczenie filmu opartego na dynamicznej walce na miecze. Szczerze mówiąc to ludzie jak i studio stojące za tym projektem nie może doczekać się premiery filmu. To ja zwalniam tempo aby wszystko dokładnie przemyśleć. Nie chcemy znaleźć się w sytuacji bez wyjścia, tak jak to miało miejsce w oryginale.

Reżyser odnosi się tutaj do drugiej części serii czyli Nieśmiertelny II: Nowe życie. Błędy fabularne mocno ograniczyły rozwój serii przez co jest uważana za jedną z najgorszych kontynuacji.

Radek Matuszewskihttps://animatuszewsky.pl/
Naprawdę to czytasz? No cóż, twoja decyzja. Kocham seriale a dzień bez ciekawostek z komiksów Marvela lub DC to dzień stracony, ale spanko przede wszystkim.

Najnowsze

Go Bears DUO – Czarna Porzeczka + Liczi – PREMIX – RECENZJA

Sprzęt: Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo. ETYKIETA Etykieta jest dwukolorowa, estetyczna i miła dla oka. Jej kolor odpowiada zastosowanym aromatom - czyli...

Dillon’s FRESH QLR – COLD’MATE – Premix – RECENZJA

Sprzęt: Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo. ETYKIETA Podobnie jak w poprzednio recenzowanych przeze mnie premiksach z tej serii - (LIME’UP, TI'NERGY) etykieta...

Dillon’s FRESH QLR – TI’NERGY – Premix – RECENZJA

  Sprzęt: Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo. ETYKIETA Podobnie jak w poprzednio recenzowanym przeze mnie premiksie (LIME'UP) etykieta jest szalona i ciężka do...

Dillon’s FRESH QLR – LIME’UP! – PREMIX RECENZJA

Sprzęt: Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo. ETYKIETA Kolory etykiety nawiązują do smaku - przeplatająca się żółć z zielenią jest nawiązaniem do lemoniady...

Popularne