Strona główna Vape Premixy VapeTechPoland - Ice Candy - DarkLine - PREMIX RECENZJA

VapeTechPoland – Ice Candy – DarkLine – PREMIX RECENZJA

Sprzęt:

Wotofo Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo.

ETYKIETA

O chłopakach można mówić różne rzeczy, ale projekt etykiety wyszedł im genialny. Ładniejszych buteleczek chyba do tej pory nie widziałem. Niebieska czacha na czarnym tle jest po prostu przepiękna.

Na opakowaniu znajdziemy: skład, zawartość nikotyny, producenta oraz przeznaczenie.

  • SMAK – 7.5/10
  • NATURALNOŚĆ SMAKU – ciężko mi to ocenić bo cukierki lodowe to chyba sama chemia, ale porównując do „zwyczajnej wersji” to myślę, że 7/10 mogę dać z czystym sumieniem.
  • GĘSTOŚĆ – 70/30

 

Zapach:

Cukierkowa słodycz, trochę chłodu może kropla mięty i dostajemy to czego oczekujemy. Mi się ten smak kojarzy z wizytą u babci bo zawsze tam na mnie czekały, premix pachnie identycznie. Nic tylko zalać i wypalić.

SMAK:

Najpierw przetestowałem po zalaniu jednego shota – intensywna słodycz z nutką chłodu (chyba, że zadziałało placebo i tylko mi się wydaje). Smak odpowiada paczkowanej sklepowej wersji, ale ten poziom słodkości dla niektórych może okazać się mdlący.

Inaczej trochę sprawa wygląda po dolaniu kolejnego shota. Premix wytraca trochę tej nadprogramowej słodyczy przez co można go wapować bez żadnych przerw i innych niemiłych doznań. Niestety odczuwalnie traci jakość, cukierki czułem bardzo delikatnie.

UWAGA! Solidnie wymieszajcie bo ja się namachałem – myślałem, że już wystarczy i się zdziwiłem.

Podsumowanie:

Smak jest moim zdaniem wierny oryginałowi. Osobiście uważam, że wersja z jednym shotem jest dużo smaczniejsza od tej z dwoma. Część z was pewnie chciałaby jakiś kompromis więc zalecałbym dolanie jakichś 15 mililitrów bazy zamiast 20. Jeśli ktoś lubi cukierki lodowe to się raczej nie zawiedzie.

Radek Matuszewskihttps://animatuszewsky.pl/
Naprawdę to czytasz? No cóż, twoja decyzja. Kocham seriale a dzień bez ciekawostek z komiksów Marvela lub DC to dzień stracony, ale spanko przede wszystkim.

Najnowsze

Go Bears DUO – Czarna Porzeczka + Liczi – PREMIX – RECENZJA

Sprzęt: Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo. ETYKIETA Etykieta jest dwukolorowa, estetyczna i miła dla oka. Jej kolor odpowiada zastosowanym aromatom - czyli...

Dillon’s FRESH QLR – COLD’MATE – Premix – RECENZJA

Sprzęt: Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo. ETYKIETA Podobnie jak w poprzednio recenzowanych przeze mnie premiksach z tej serii - (LIME’UP, TI'NERGY) etykieta...

Dillon’s FRESH QLR – TI’NERGY – Premix – RECENZJA

  Sprzęt: Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo. ETYKIETA Podobnie jak w poprzednio recenzowanym przeze mnie premiksie (LIME'UP) etykieta jest szalona i ciężka do...

Dillon’s FRESH QLR – LIME’UP! – PREMIX RECENZJA

Sprzęt: Profile Unity RTA – nexMesh 0.13 Ohm, wata od Wotofo. ETYKIETA Kolory etykiety nawiązują do smaku - przeplatająca się żółć z zielenią jest nawiązaniem do lemoniady...

Popularne